بهترین نرم افزار منشی تلفنی برای گوشی های s 60

حتما همه شما با کار نرم افزارهای منشی تلفنی یا پیغام گیر آشنا هستید . در واقع کار این نرم افزار ها به این صورت است که شما صدایی را ضبط می کنید تا در مواقعی که نمی توانید به تماس های خود پاسخ بدهید بعد از پخش شدن صدای ضبط شده شما که از قبل این کار را انجام داده اید کسانی که با شما تماس می گیرند می توانند پیغام های خود را بگویند تا این نرم افزار پیغام را ضبط کرده و بعدا شما بتوانید به پیغام های خود گوشی کنید .
 

لینک دانلود مستقیم(حجم فایل کمتر از یک مگابایت می باشد)
برای دانلود، روی لینکهای بالا کلیک سمت راست کرده و Save Target As را بزنید.

رمز فایل: www.mobin-group.com

نکته: فایل مورد نظر بصورت فشرده با پسوند Zip میباشد. لذا بعد از دریافت فایل، آن را از حالت فشرده خارج و سپس با استفاده از دستگاه بلوتوث یا کابل و یا دستگاه کارت ریدر برروی گوشی موبایل خود Install نمایید.

/ 4 نظر / 35 بازدید
friendship

جان من فدای ایران و ایرانیان عزیز، مسلمان،مسیحی‌،یهودی،بهائی،ملا،آخوند، بی‌ دین، همه و همه من قربان همه. بقول معروف این نیست بگذرد.

مهدی زارع

سلام وبلاگ جالبی داری ...امروزه هم که بیشتر موبایل رو بورسه مطالب سایتت خیلی به درد بخورن ... اگه می خوای سرعت اینترنتت رو اینبار واقعا بالا ببری به ما هم یه سری بزن[چشمک]

مهدی زارع

اینبار قصد معرفی ترفندی مخفی را در گوشیهای سونی اریسکون داریم که با استفاده از آن قادرید تا یک تست کامل از گوشی خود و اطمینان از صحت عملکرد قطعات مختلف نرم افزاری و سخت افزاری ، از قبیل : دوربین ، صفحه نمایش ، لرزاننده (ویبره) ، فلاش ، اسپیکر ، میکروفون ، صفحه کلید ، LED های گوشی ، رادیو و ... به عمل آورید . همچنین با استفاده از این ترفند قادرید تا از نو یا دست دو بودن تلفن همراه و همچنین اصلی یا تقلبی بودن تلفن همراه اطلاع یابید !

ابراهیم

بعد از چند ماه ما هم دوباره به دوستان وبلاگ نویس پیوستیم .......*I♥U*..............*I♥U*....... ...*I♥U**I♥U*.....*I♥U**I♥U*.... .*I♥U*....*I♥U*.*I♥U*....*I♥U*.. .*I♥U*.........*I♥U*..........*I♥U*.. ..*I♥U*.............ســلام ....*I♥U*.. ...*I♥U*..........اپـــــم.......*I♥U*... ......*I♥U*...منتظـــــرم......*I♥U*...... ........*I♥U*...............*I♥U*........ ...........*I♥U*.......*I♥U*........... ..............*I♥U**I♥U*.............. ..................*I♥U*.................. متشکرم بای تا آپ های دیگر و ملاقات های دیگر